rpp
09 آذر 1401 - 13:30

برنامه‌ای برای بررسی دغدغه‌های بانوان در رادیو

تهیه‌کننده برنامه رادیویی «مهربانو» اعتقاد دارد که در این برنامه دغدغه‌های بانوان در تمام اقشار بررسی و شنیده می‌شود.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، برنامه «مهربانو» هر روز ساعت 15:40 روی آنتن رادیو تهران می‌رود. زرین کشاورز تهیه‌کننده این برنامه رادیویی با اعلام این خبر گفت: برنامه «مهربانو» کاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران است که ضمن معرفی زنان موفق و تأثیرگذار در جامعه با مسئولین حوزه بانوان درباره دغدغه‌های زنان گفت‌وگو می‌کند.

وی با اشاره به رویکرد جدید برنامه "مهربانو" افزود: در این برنامه دغدغه‌های بانوان در تمام اقشار بررسی و شنیده و توسط مسئولین و کارشناسان پاسخ داده می‌شود. عمده فعالیت‌های این برنامه رادیویی در حوزه جمعیت، فرزندآوری، کسب و کار بانوان، کارآفرینی، آموزش‌های زنان و خانواده و... است.

در هر برنامه از مسئولین مرتبط با حوزه بانوان دعوت به عمل آمده تا آنها پاسخگوی مسائل، دغدغه‌ها و مطالبات بانوان باشند. به مناسبت روز مجلس، زهره الهیان، نماینده کنونی حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی فردا پنجشنبه 10 آذر، با حضور در برنامه "مهربانو" رادیو تهران پاسخگوی شما مخاطبان است.

 

برنامه "مهربانو" به‌دنبال ارتقای اطلاعات عمومی وتخصصی حوزه بانوان و پاسخگویی به سوالات شنوندگان رادیو تهران است. این برنامه هر روز ساعت 15:40 در گفت‌وگو با زنان موفق، کارآفرین و متدین روی موج FMردیف 94 مگاهرتز می‌رود و روایت‌هایی از بانوانی که یاد و خاطرات‌شان تجلی‌گر زنان موفق ایرانی است را به سمع مخاطبان می‌رساند.

علاوه بر این؛ جدیدترین اخبار و رویکردهای حوزه بانوان از این برنامه به اطلاع مخاطبان می‌رسد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 890137